لعنت به این سئو

فارغ از استیل و کلمات کلیدی

لعنت به این سئو

فارغ از استیل و کلمات کلیدی

لعنت به این سئو

خوش دارم که در نیمه های شب در سکوت مرموز آسمان و زمین به مناجات برخیزم. با ستارگان نجوا کنم و قلب خود را به اسرار ناگفتنی آسمان بگشایم. آرام آرام به عمق کهکشانها صعود نمایم، محو عالم بی نهایت شوم . از مرزهای علم وجود در گذرم و در وادی ثنا غوطه ور شوم و جز خدا چیزی را احساس نکنم.
از پشت پنجره ی اتاق
از پشت پرده خاطرات غمزده
یاد تو
چه دلنشین و خنک
این جان خسته را نوازش می دهد
باد می آید و انگار تویی می گذری

پیام های کوتاه
آخرین نظرات
  • ۳ مهر ۹۸، ۱۶:۵۸ - مرجان
    سلام
نویسندگان

مسیر سرنوشت هر کس

ولی به نظرم هر کسی در زندگی و سرنوشتش از لحظه تولد تا مرگ،قراره از نقطه صفر به نقطه a برسه!دونستن همین جمله کافیه که به آرامش مطلق برسی.چرا که می فهمی هر کسی مسیر مشخص شده و تعیین شده خودشو داره که با سرعت های مختلف در پیشه.به قول همکارم خوشبختی فردی،جای هیچ کسی رو نمیگیره.تو به هر کسی که کمک بکنی و کار خوبی رو بهش پیشنهاد بدی،دلیل نمیشه که جای تو رو تنگ کرده.

به نظرم آفت پیشرفت کردن همین عجله داشتن و شتاب زدگی در تصمیماته.هر کسی زمابندی خودشو داره.تو هم برنامه زمان بندی خودتو داری.نترس از اینکه میبینی عقبی به ظاهر.بدون که زمان بندی اینطوری تنظیم شده.اون خوابه رو که یادته؟؟عید غدیر خم؟؟دم در؟؟؟پول؟؟روزی؟؟!!

پس داداشم روزیت مشخصه،مسیرت مشخصه،روزیت دست هیچ کسی نیست.اندازه یک لقمه سنگک خالی هم روزیت نه دست سرپرسته،نه دست مدیره،نه دست پدرته و نه دست مادرته!روزیت دست روزی دهنده عالمه.نگران مسیرت نباش.تو در مسیر درستی هستی.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی