لعنت به این سئو

فارغ از استیل و کلمات کلیدی

لعنت به این سئو

فارغ از استیل و کلمات کلیدی

لعنت به این سئو

خوش دارم که در نیمه های شب در سکوت مرموز آسمان و زمین به مناجات برخیزم. با ستارگان نجوا کنم و قلب خود را به اسرار ناگفتنی آسمان بگشایم. آرام آرام به عمق کهکشانها صعود نمایم، محو عالم بی نهایت شوم . از مرزهای علم وجود در گذرم و در وادی ثنا غوطه ور شوم و جز خدا چیزی را احساس نکنم.
از پشت پنجره ی اتاق
از پشت پرده خاطرات غمزده
یاد تو
چه دلنشین و خنک
این جان خسته را نوازش می دهد
باد می آید و انگار تویی می گذری

پیام های کوتاه
آخرین نظرات
  • ۳ مهر ۹۸، ۱۶:۵۸ - مرجان
    سلام
نویسندگان

مزایای تابستان

ولی از گرما و تعریف زیاد بدن در فصل تابستان که بگذریم،از بوی عرق داخل مترو که بگذریم،از تشعشع زننده و کور کننده خورشید تابستان که بگذریم،از بلندی روزها و میوه های متنوع و خوشمزه اش نمیشه گذشت!همیشه دوست داشتم وقتی از سر کار میرسم خونه هوا روشن باشه.اینطوری احساس میکنم مدت بیشتری رو در کنار خانواده میتونم سپری کنم.ولی پاییز با همه زیباییهاش این بدی رو داره که وقتی میرسی خونه احساس میکنی دیگه وقت خوابه:).حقیقتا مرد خانوادم.دوست دارم بیشترین وقت و تفریحمو کنار خانوادم بگذرونم.ولی کاری از دستم بر نمی آد.دوست داشتم سرگرمشون کنم،گرم کنم محفلشون رو.ولی نمیشه.ولی اینو میدونم ی روز حسرت این ایام رو میخوری:)

+میوه های پاییز و زمستان هم همه آبکی و بو دار و خیس هستند!درست ویژگی هایی که برای یک میوه نمی پسندم.

+راستی دیگه میخوام اینستاگرام نرم.در قدم اول.در قدم دوم هم میخوام استفاده از شبکه های مجازیم رو نه به صفر،که به ده درصد یا بیست درصد برسونم.گام هایی هم برداشتم.هنوز ترکش نکردم احساس خوبی دارم.احساس سبکی و داشتن تایم بسیار زیاد.اصلا حس این که دیگه مثل خیلی از مردم هم عصرت سرت تا رسیدن به ایستگاه پایانی تو گوشی و تلگرام نیست حس خیلی خوبیه.دوست دارم از این به بعد هر حرفی که میخوام بزنم رو تو این چهار دیواری اختیاری خودم فریادددد بکشم.به قول اون عزیز (که حقیقتا دوستش دارم) #منو_خودم


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی